UPOZORNĚNÍ:
Tyto stránky pro svoji funkci využívají služeb takzvaných cookies. Jak vlastních, tak i třetích stran( Facebook, Google Analytics, Seznam atd). Dle direktivy Evropské komise 2009/136/ES je nutný souhlas uživatele s jejich dočasným uložení do paměti prohlížeče. Pokud nesouhlasíte, je nám líto, ale prosím opusťte tyto stránky. Děkujeme za pochopení.

Nejbližší akce

Nejbližší vodácké akce

02.12.2017 Mikulášská jízda po Orlici -> informace
Tradiční předvánoční akce v Mechofě.
Termín přihlášení: 01.12.2017 19:00
Organizátor: Předseda(603452008, predseda(a)kaceri-chrudim.info)

09.12.2017 XX.Mikulášská jízda přes Chrudim -> informace
Jubilejní 20. ročník Mikulášské plavby přes Chrudim. Teda podle toho, kolik poteče voda, třeba to vyjde i ze Svídnice (když to vyšlo před 10 lety)
Termín přihlášení: Na tuto akci není nutné se hlásit.
Organizátor: Předseda(603452008, predseda(a)kaceri-chrudim.info)

15.12-17.12.2017 Vánoční Neratov -> informace

Víkendovka na chatě v Neratově, určená pro dospěláky nebo mládež s rodičema.

pátek - příjezd plus první společenský večer

sobota - program volný, dle počasí, nálady a tak podobně
večer tradiční vodácké vánoce, společná večeře - bramborový salát a sekaná, poté setkání u stromečku. Každý z účastníků si vezme dva malé bezejmenné dárečky (dva dáš, dva si vybereš, orientačně cena tak kolem 50Kč). Pokud chcete podarovat někoho jmenovitě, tak si to nechte na štědrovečerní pouštění lodiček (týká se chrudimské sekce), nebo pro nechrudimské si připravte dárečky během večera po návratu od stromečku.neděle - dopoledne výlet, pak úklid chaty a odjezd

Na zátop v kamnech každý přivezte několik novin, ale těch hořlavých z novinového papíru, ne ty lesklé reklamní letáky. Na chatě je cca 35 míst, chalupa se už plní, takže neváhejte s přihlášením.
Termín přihlášení: 15.12.2017 23:59
Organizátor: Nuny(603 515 709, elektroart.nuny(a)seznam.cz)

30.12.2017 Předsilvestrovský výšlap údolím Žejbra -> informace
Trasa Žďárec u Skutče - skutečské lomy-Skutíčko-Vrbatův Kostelec-Podskala-Horecký rybník-Chrast. Celkem cca 18km.
Termín přihlášení: Na tuto akci není nutné se hlásit.
Organizátor: Předseda(603452008, predseda(a)kaceri-chrudim.info)

Nejbližší akce vodáckého kroužku

Zatím není nic naplánováno

Nejbližší ostatní akce

17.11.2018 Odložená akce pěší výlet - zajímavé skály - Čeřínek -> informace
Využijeme státní svátek a vyrazíme na výlet . Více informací v popisu akce.
Termín přihlášení: 13.11.2018 23:59
Organizátor: Předseda(603452008, predseda(a)kaceri-chrudim.info)

Pravidla pro přihlášení na akce

  • Přihlášení na akci je možné provést přes stránky, emailem, smskou nebo přímo u organizátora akce. Nepřihlašujte se u nikoho jiného, než u organizátora. Ten má akci na starosti a bude vědět nejvíce!
  • Na akce je zapotřebí se hlásit včas, organizátor akce může stanovit nejzažší termín pro přihlášení, případně pro složení zálohy. Většinou se není nutné hlásit na schůzky a akce na loděnici.
  • Na přihlášky po termínu přihlášení nebo po obsazení vypsaného počtu míst nemusí být brán zřetel.
  • Přednost v přihlášení na akce mají členové oddílu a vodáckého kroužku. Stejně tak na výběr oddílového vybavení (lodí, pádel,....)
  • Při přihlášení hlaste i případné požadavky na zapůjčení oddílového vybavení. Taktéž hlaste i posádky na kánoe. Jinak budou posádky určeny dle dohody nebo organizátorem akce.
  • Příprava akce, zajištění dopravy či ubytování, není až taková sranda, jak by se mohlo zdát. Kdo nevěří, ať si to sám zkusí.
  • Pokud je na akci stanovená záloha, tak za okamžik přihlášení se rozumí okamžik složení zálohy. Po termínu přihlášení je záloha nevratná, je ale přenositelná. Pokud přihlášený účastník nedorazí k odjezdu, záloha propadá bez náhrady a bude použita na náklady akce.
  • Záloha se vybírá především u akcí, kde je nutné předem zaplatit za ubytování, za dopravu nebo jde o akci náročnější na organizaci či finanční zabezpečení.
  • Záloha též může být vyžadována u jedinců, kteří se opakovaně nezúčastnili akcí, na které byli přihlášeni.
  • Organizátor nese za akci zodpovědnost, je na něm, aby rozhodl, kdo se akce může zúčastnit vzhledem k náročnosti a bezpečnosti.
Informace, fotografie, videa, plány akcí a další věci uvedené na těchto stránkách náleží Vodáckému sdružení Kačeři Chrudim a jejich kopírování či využití bez souhlasu autorů nebo sdružení není povoleno. Toto platí především pro fotografie z akcí.
Autor - Petr Zitko wwwebovky.cz © 2017