UPOZORNĚNÍ:
Tyto stránky pro svoji funkci využívají služeb takzvaných cookies. Jak vlastních, tak i třetích stran( Facebook, Google Analytics, Seznam atd). Dle direktivy Evropské komise 2009/136/ES je nutný souhlas uživatele s jejich dočasným uložení do paměti prohlížeče. Pokud nesouhlasíte, je nám líto, ale prosím opusťte tyto stránky. Děkujeme za pochopení.

Chrudimka ze Svídnice na loděnici

Termín akce: neděle 03.03.2019
Přihlášení: 02.03.2019 23:32
Organizátor akce: HonZa (776 144 023,KravickaStekaGagaga(a)gmail.com)

Popis akce:
Pojďme si sjet náš čím dál vzácnější HOME RUN!

Pokud vydrží otevřená stavidla a poteče ve Svídnici aspoň 8 m3/s, dáme si sraz na loděnici v 13:33, navážeme lodě, převlékneme se do vodáckého a vyrazíme směr Svídnice.
V neděli ve 12:12 pro jistotu koukni do vzkazovníku, kde bude akce potvrzena, upravena, nebo zrušena (podle vodního stavu).

S sebou: věci na vodu, svačinu, drobné na limču/pívo (stavíme se ve Škrovádě)

Jo a napište mi, kdo můžete vzít auto s koulí nebo zahrádkou a v nejlepším případě i s řidičem, který nechce nebo nemůže jet na vodu. Díky.

Přihlášení na akci

Pro přihlášení na akci a zobrazení již přihlášených je nutné být přihlášen.
Informace, fotografie, videa, plány akcí a další věci uvedené na těchto stránkách náleží Vodáckému sdružení Kačeři Chrudim a jejich kopírování či využití bez souhlasu autorů nebo sdružení není povoleno. Toto platí především pro fotografie z akcí.
Autor - Petr Zitko wwwebovky.cz © 2019