UPOZORNĚNÍ:
Tyto stránky pro svoji funkci využívají služeb takzvaných cookies. Jak vlastních, tak i třetích stran( Facebook, Google Analytics, Seznam atd). Dle direktivy Evropské komise 2009/136/ES je nutný souhlas uživatele s jejich dočasným uložení do paměti prohlížeče. Pokud nesouhlasíte, je nám líto, ale prosím opusťte tyto stránky. Děkujeme za pochopení.

Přehled akcí pro tento rok

Informace ke schůzkám 2018

Plán akcí zatím není kompletní a bude postupně doplňován.
Díky nové vytápěné loděnici se budeme moci začít scházet již březnu po přesunu a urovnání všeho vybavení. Sice kvůli brzké tmě budou první schůzky promítací, výukové a hrací. A koncem října schůzky končit nebudou, budeme se scházet i přes zimu.
Začátkem jara také bude uspořádán nábor nováčků. Takže kdo máte nějaké kamarády či kamarádky, které by se chtěli věnovat ježdění na vodu, tak jim dejte vědět. Informace budou na stránkách.

Pokud všechno klapne, tak středeční schůzky nebudou jen o pádlování na Chrudimce. Počítejte i s tím, že zhruba 1x měsíčně bude prodloužená schůzka. Sraz bude v 14:00 a vyrazíme pádlovat na některý kanál - Brandýs, Troja. Návrat pak bude v pozdních hodinách.

Taktéž nejsou zatím uvedené v plánu všechny víkendové akce. Budou nějaké soustředění buď na přírodní vodě, nebo na kanálech. A zvažuje se i letní víkend v Rakousku na Salze. Podmínkou bude mít vlastní cestovní pas. A nejlépe když přemluvíte rodiče, aby jeli taky.

Pravidla pro přihlášení na akce

  • Přihlášení na akci je možné provést přes stránky, emailem, smskou nebo přímo u organizátora akce. Nepřihlašujte se u nikoho jiného, než u organizátora. Ten má akci na starosti a bude vědět nejvíce!
  • Na akce je zapotřebí se hlásit včas, organizátor akce může stanovit nejzažší termín pro přihlášení, případně pro složení zálohy. Většinou se není nutné hlásit na schůzky a akce na loděnici.
  • Na přihlášky po termínu přihlášení nebo po obsazení vypsaného počtu míst nemusí být brán zřetel.
  • Přednost v přihlášení na akce mají členové oddílu a vodáckého kroužku. Stejně tak na výběr oddílového vybavení (lodí, pádel,....)
  • Při přihlášení hlaste i případné požadavky na zapůjčení oddílového vybavení. Taktéž hlaste i posádky na kánoe. Jinak budou posádky určeny dle dohody nebo organizátorem akce.
  • Příprava akce, zajištění dopravy či ubytování, není až taková sranda, jak by se mohlo zdát. Kdo nevěří, ať si to sám zkusí.
  • Pokud je na akci stanovená záloha, tak za okamžik přihlášení se rozumí okamžik složení zálohy. Po termínu přihlášení je záloha nevratná, je ale přenositelná. Pokud přihlášený účastník nedorazí k odjezdu, záloha propadá bez náhrady a bude použita na náklady akce.
  • Záloha se vybírá především u akcí, kde je nutné předem zaplatit za ubytování, za dopravu nebo jde o akci náročnější na organizaci či finanční zabezpečení.
  • Záloha též může být vyžadována u jedinců, kteří se opakovaně nezúčastnili akcí, na které byli přihlášeni.
  • Organizátor nese za akci zodpovědnost, je na něm, aby rozhodl, kdo se akce může zúčastnit vzhledem k náročnosti a bezpečnosti.
Informace, fotografie, videa, plány akcí a další věci uvedené na těchto stránkách náleží Vodáckému sdružení Kačeři Chrudim a jejich kopírování či využití bez souhlasu autorů nebo sdružení není povoleno. Toto platí především pro fotografie z akcí.
Autor - Petr Zitko wwwebovky.cz © 2019